CİLT BAKIMI

Cilt Bakımı
_
Cildinizi temizlemek, nemlendirmek, yumuşatmak ve korumak için ihtiyaç duyduğunuz herşey
_
_ _ _
Aloe Aloe
Aloe Cilt Bakım Serisi, cilt bakımı ürünlerinde en çok tercih edilen ve etkisi kanıtlanmış Aloe bitkisi içermektedir. İritasyon etkisi minimuma indirilmiş bu özel ürünler hassas ciltlere de uygundur.
_
Christmas Pampering Christmas Pampering
Yeni bir yılı kutlamanın keyfine varacağınız, kendinizi ve sevdiklerinizi şımartacağınız yılbaşına özel ürünler.
_
Cilt Bakım Uzmanları Cilt Bakım Uzmanları
Oriflame'in cilt bakım uzmanları, cildin spesifik ihtiyaçlarına cevap veren özel ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünler, günlük cilt bakım rutininize ilave edilerek cildiniz ne zaman özel bir bakıma ihtiyaç duyarsa o zaman uygulanır.
_
Dermaprofessional Dermaprofessional
Mikro-dermabrazyon, ilk uygulamadan itibaren cildin kalitesini artıran gelişmiş bir kozmetik teknolojisidir. Epidermisin üst tabakasını yeniler ve ışıl ışıl yeni cilt dokusunun ortaya çıkmasına yardımcı olur.Büyük gözenek, ince çizgi veya pigment düzensizliğinden arınarak pürüzsüz ve berrak bir cilde sahip olmak isteyen 25 yaş ve üzeri bayanlar için idealdir.
_
Ekler Ekler
Ekler
_
Fairness Fairness
Daha berrak ve açık renkli bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olan cilt bakım serisi. 5-6 haftalık düzenli kullanım sonunda cilt tonunuzun görünümünde belirgin bir açıklık sağlamaya yardımcı olan özel olarak geliştirilmiş hafif yapılı bir formülasyona sahi
_
Maskeler Maskeler
Maskeler cildinizi derinlemesine temizler ve ekstra nemlendirme sağlar. Cildiniz için uygun maskeyi seçin!
_
Milk & Honey Milk & Honey
Milk&Honey doğanın sunduğu mucize. Birlikte, cildinizi sağlıklı ve yumuşak görünümlü yapan bir kombinasyon oluşturuyorlar.
_
Natural Skincare Natural Skincare
Yorgun cildinize derinlemesine nemlendirme sağlayan zengin içerikli cilt bakım serisi. Natutal Skincare içerisinde bulunan 3-PhytoActive™, İsveç bitkilerinden Plantago, Kuşburnu ve Yaban Mersininin en saf hallerinden elde edilen geliştirilmiş doğal komplekstir. Anti-oksidanlar, C vitamini ve yatıştırıcı bileşenler ile geliştirilmiş formülü, cildinizi çevresel zararlara karşı korumaya, yatıştırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur.
_
Oil Control + Oil Control +
Oil Control+ yağlı ve problemli ciltler için üretilmiş ürün grubudur. Oil Control+, siyah noktalar ve sivilce oluşumu için çok etkilidir : yağ üretimini azaltmaya, bakterilerin üremesini önlemeye, gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olur.
_
Optimals Optimals
Optimals her cilt tipinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış cilt bakım serisidir. Optimals Dengeleyici Seri karma ve yağlıya gönüş cilt tipleri için idealdir. Optimals Hassas, hassas ciltleri anında rahatlatır ve yatıştırmaya yardımcı olur. Optimals Rahatlatıcı Seri kuru cilt tipleri için uygundur, derinlemesine nemlendirir ve besler.
_
Oriflame Oriflame
Tüm aile bireyleri için uygun ürün bulabileceğiniz günlük kolay cilt bakımı sağlayan seri
_
Oriflame Erkekler için Serisi Oriflame Erkekler için Serisi
Her erkeğin farklı bir güne başlama biçimi vardır. Bu yüzden Oriflame Erkekler için Serisi tüm erkeklere uygun biçimde tasarlanmıştır. Oriflame Erkekler için Serisi, Koruyuc Traş Köpüğü, Traş Sonrası Nemlendirici, Duş Jeli ve Roll-On içermektedir.
_
Problem Solvers Problem Solvers
Doğal cilt bakım rutininize ilave olarak cildinizin belirli bir bölümü bir miktar ekstra bakıma ihtiyaç duyabilir. Problem Solvers, günümüzün boş zamanı olmayan modern kadınlarının ihtaçlarını karşılamaya yönelik geliştirilmiş çok etkili ürün serisidir.
_
Pure Skin Pure Skin
Pure Skin, sivilceye meyilli ciltler için bakım sunan cilt bakım serisidir. Geliştirilmiş formülasyonu ile Pure Skin Serisi problemli ciltlerin kolayca temizlenip arındırılmasına yardımcı olur.
_
Royal Velvet Royal Velvet
Royal Velvet Cilt Bakım Ürünleri, olgun ve kuru ciltlerin bakımı ve korunmasına yönelik bir seridir. İçeriğindeki UV filtreleri ile cildinizi çevresel faktörlere karşı korumaya yardımcı olur.
_
Skindividual Skindividual
İlk yaşlanma belirtilerine karşı düzgünleştirici, etkin cilt bakım teknolojisi olan Dermo-AdaptTM içeren Skindividual Cilt Bakım Serisi, cily yüzeyini düzgünleştirir, ince çizgi ve kırışıklıkların görünümünü pürüzsüzleştirir, cilt tonunu düzgünleştirir ve ışıltısını artırır, cilt sıkılığını artırır ve cilt elastikiyetini geliştirir.
_
Skin Quencher Skin Quencher
Cildinizin 24 saat boyunca derinlemesine nemlendirilmesine yardımcı olan cilt bakı serisi. Zengin içeriği ve Oriflame patentli formülü ile cildinizi aralıksız nemlendirmeye ve cildin ihtiyacı olan suyu cildinizde hapsetmeye yardımcı olur.
_
Tea Tree Tea Tree
İçeriğindeki Çay ağacı yağı ile problemli veya yağlı cilt tiplerini temizlemeye, cildi yatıştırmaya ve arındırmaya yardımcı olur.
_
Time Reversing Time Reversing
Çevresel ve hormonal yaşlanmanın belirgin semptomlarını hedef alan botanik bazlı cilt programı. Özellikle kuru ve olgun ciltlerin kullanımına uygun olarak formüle edilmiştir.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !